КЗ "Первомайська дитячо-юнацька спортивна школа Первомайської міської ради Харківської області"

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ

Шановні батьки!

Головне управління ДСНС України у Харківській області  наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпечної поведінки. Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека. Легковажне поводження малечі з вогнем, газом, електричними приладами, вибухонебезпечними предметами, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки.  Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Нагадайте дітям, що у разі виникнення пожежі або іншої надзвичайної ситуації терміново дзвонити у службу порятунку за номерами “101” та “112”.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Основні правила безпечного користування Інтернетом

Нікому без дозволу батьків не давати особисту інформацію:  домашню адресу, номер домашнього теле-фону, робочу адресу батьків, їхній номер телефону, назву й адресу школи.

•  Якщо знайдете якусь інформацію, що турбує вас, не-гайно сповістіть про це батьків.
  •  Ніколи не погоджуватися на зустріч з людиною, з якою ви познайомилися в Інтернеті. Якщо все ж таки це необхідно, то спочатку потрібно спитати дозволу батьків, а зустріч повинна відбутися в громадському місці й у присутності батьків.
  •  Не посилати свої фотографії чи  іншу інформацію без дозволу батьків.
  • Не відповідати на невиховані і грубі листи. Якщо оде-ржите такі листи не з вашої вини, то сповістіть про це батьків, нехай вони зв'яжуться з компанією, що на-дає послуги Інтернет.
  • Розробити з батьками  правила користування Інтер-нетом. Особливо домовитися з ними про прийнятний час роботи в Інтернеті і сайти, до яких ви збирає-тесь заходити.
  • Не заходити на аморальні сайти і не порушувати без згоди батьків ці правила.
  • Не давати свої паролі нікому, крім батьків, навіть найближчим друзям.
  • Не робити протизаконних вчинків і речей в Інтернеті.
  • Не шкодити і не заважати іншим користувачам.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ

До ДЮСШ приймаються всі особи, що бажають займатися фізкультурою і спортом, які виконали нормативи з фізичної підготовленості, встановлені навчальними програмами з видів спорту, та не мають медичних протипоказань.

Зарахування до ДЮСШ здійснюється на підставі заяви батьків або осіб, що їх замінюють, медичного висновку лікаря поліклініки за місцем проживання про відсутність медичних протипоказань для занять, копії свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред'являється оригінал) та копії ідентифікаційного номера.

НОРМИ

тижневого режиму навчально-тренувальної роботи

груп відділень ДЮСШ

Групи підготовки (етапи)

Рік навчання

Тижневий режим навчально-тренувальної роботи на етапах підготовки (години)

Підготовка вихованців на етапах:

Групи початкової підготовки

Більше 1 року

Групи попередньої базової підготовки

Більше 3-х років

Мінімальний вік вихованців,

які зараховуються до груп відділень ДЮСШ

вік

Вид спорту

5 років

Гімнастика художня

6 років

футбол

8 років

Баскетбол, біатлон, боротьба вільна, волейбол

9 років

Легка атлетика

10 років

бокс

12 - 13 років

Пауерліфтинг (хлопчики) , Пауерліфтинг (дівчата)

Примітка : До відділень з видів спорту в окремих випадках можуть зараховуватися діти на 1-2 роки молодші з урахуванням медичних рекомендацій, наявності висновку про стан здоров,я та за  рішенням тренерської ради.